Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Samlino - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Dziwnówek

Dziwnówek(Samlino + 23 km)

690 000 zł165,37 m² 4 172,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

Prezentujemy dom jednorodzinny wolno stojący z potencjałem nad morzem w miejscowości Wrzosowo, znajdujący się: 200 m od Zalewu Kamieńskiego 500 m od plaży we Wrzosowie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wolin

Wolin(Samlino + 23 km)

1 150 000 zł135 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Interesująca oferta domu wolnostojącego w Wolinie. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu lasu, a do rzeki kilkaset metrów. Powierzchnia domu wynosi 135 m2, na działce 1058 m2. Na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Bajkowa

Płoty(Samlino + 22 km)

1 749 000 zł304,42 m² 5 745,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 098 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom rezydencjonalny w Płotach Powierzchnia domu: 304,42 m2 Powierzchnia działki: 3 098 m2 Liczba pokoi: 8 Rok budowy: 2015 Typ: dom wolnostojący, parterowy Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom w stanie surowym otwartym Upadły

Upadły(Samlino + 5 km)

330 000 zł156,20 m² 2 112,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Dom wolnostojący 156,2 m2 położony w miejscowości Upadły. Jedyne 5 km do miejscowości Golczewa. Budynek w stanie surowym otwartym usytuowany na działce o powierzchni 1370m2. Niebanalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Świerzno

Świerzno(Samlino + 13 km)

1 090 000 zł180 m² 6 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Wyjątkowa propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury i morza, a jednocześnie przestrzeni z potencjałem rozwoju. Dom w okolicy miejscowości Świerzno to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Redliny(Samlino + 17 km)

648 000 zł70 m² 9 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mała letniskowa posiadłość z możliwością mieszkania całorocznego na działce o pow. 5000 m 2, zlokalizowanej na spokojnej cichej wsi ok. 7 km od Pobierowa ( morza). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard(Samlino + 23 km)

880 000 zł105,39 m² 8 349,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny położony w centrum Nowogardu. Wraz z budynkiem w ofercie sprzedaży znajduje się lokal handlowy oraz - usługi Paczkomatu. Powierzchnia działki 609.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zagórze(Samlino + 23 km)

1 700 000 zł640 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż przepiękna rezydencja usytuowana bezpośrednio nad Zalewem Szczecińskim. Jest to bardzo przemyślany komfortowy obiekt dla wymagającego klienta. Na powierzchni ok 525m2 znajdują się: na.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Zaleszczyce

Zaleszczyce(Samlino + 15 km)

840 000 zł120 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową i klimatyczną nieruchomość - domek dróżnika o powierzchni 120 m2 , działka 1700 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Popielu, w okolicach Gryfic, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Dziwnów(Samlino + 24 km)

3 100 000 zł400 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Dobrze prosperujący pensjonat 17 pokojowy o powierzchni użytkowej około 400m2 na działce 1283m2 w Dziwnowie. Na działce położonej po stronie południowej Dziwnowa w pobliżu brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Samlino

Samlino,zachodniopomorskie

99 000 zł137 m² 722,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 1/2 domu do remontu o powierzchni całkowitej 136,75 m2, a użytkowej 66,75 m2 położony w cichej i spokojnej miejscowości położonej zaledwie 3 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Samlino

Samlino,zachodniopomorskie

100 000 zł132 m² 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedania nieruchomość znajdująca się na wsi Samlino.Dom z cegły. Powierzchnia 132m2, składa się z 2 pięter.Na parterze 2 wejścia.Dom jest podpiwniczony,droga dojazdowa jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij